Nowe zakażenia we włoskich klubach. Wznowienie Serie A stoi pod znakiem zapytania?!
08.05.2020

Coraz więcej wątpliwości może pojawiać się we Włoszech w kontekście wznowienia rozgrywek Serie A. W trzech zespołach pojawiły się bowiem zakażenia koronawirusem. Na tych przypadkach zapewne się nie skończy. Jaką decyzję podejmą władze ligi?

W środę drużyna Torino poinformowała o pozytywnych teście u swojego piłkarza. Jeden przypadek mógł jeszcze pozostawiać nadzieję, że uda się wznowić zmagania w lidze bez większych przeszkód.

Zdecydowanie gorzej wygląda natomiast sytuacja w Fiorentinie. Zespół przekazał bowiem wiadomość o sześciu pozytywnych testach, przy czym trzy z nich to zawodnicy, natomiast pozostali to pracownicy klubu.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Na tym nie zakończyły się złe wieści z Serie A. Cztery przypadki w klubie ma Sampdoria. Co więcej, u jednego z piłkarzy nastąpił nawrót. Sprawa związana z koronawirusem mocno zaburza proces wznawiania rozgrywek. Osoby sceptycznie podchodzące do ponownej rywalizacji mają poważne argumenty, by apelować o zakończenie sezonu.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO