Angulo potwierdza rozmowy z innymi klubami. Hiszpan trafi do ligowego rywala?!

09.05.2020

Istnieje mała szansa, że Igor Angulo końcem czerwca lub po zakończeniu sezonu ekstraklasy nie opuści Górnika Zabrze. Hiszpan ma zamiar po niecałych czterech latach zmienić środowisko, a chętnych na jego usługi na pewno nie zabraknie.

36-latek od wielu miesięcy negocjował nowy kontrakt, ale już w styczniu jego słowa brzmiały niemalże jak pożegnanie z Polską i rozmowy w sprawie nowej umowy zostały przerwane. Kilka dni temu pojawiły się informacje, że napastnik otrzymał propozycję z Indii, konkretnie od klubu z Indian Super League – Keral Basters. Te doniesienia w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” potwierdził sam zawodnik.

– Jestem w kontakcie z kilkoma klubami ligi indyjskiej, w tym ze wspomnianą Keralą, ale nie otrzymałem jeszcze oficjalnej oferty. W Indiach gra wielu moich rodaków, z niektórymi z nich rozmawiałem. Wypowiadają się bardzo pozytywnie o lidze, kraju… Przekonują, że rozgrywki są tam ciekawe, jest porządna rywalizacja, na stadionach dobra atmosfera i oddani kibice. W tym tygodniu dostałem setki wiadomości od fanów Kerali. W tamtejszych mediach pojawiły się informacje, że jestem blisko klubu.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W rozmowie przewinął się także temat Adany Demirspor, ale tutaj najważniejszą kwestią pozostają pieniądze. Angulo potwierdził także, że otrzymał kilka propozycji od klubów z ekstraklasy, lecz nie może zdradzić ich nazwy. Czy wśród nich znalazł się między innymi Lech Poznań, który latem pożegna się z Gytkjaerem? Możemy się spodziewać, że „Kolejorz” na pewno wykazuje zainteresowanie tym zawodnikiem.

Piłkarz dodatkowo przyznał, że chciałby zostać w Zabrzu, ale musi kierować się dobrem rodziny i nie może pójść na wszystkie ustępstwa finansowe.