Zespoły Fortuna 1. Ligi sukcesywnie otrzymują zgody na treningi grupowe [AKTUALIZACJA]
10.05.2020

Nie tylko kluby z ekstraklasy przygotowują się do wznowienia rozgrywek. Także zespoły Fortuna 1.Ligi sukcesywnie otrzymują zgody na treningi grupowe. W sobotę PZPN poinformował już o kilku pozwoleniach, które są wynikiem przeprowadzonych badań.

10.05, 14:41 [AKTUALIZACJA]

GKS Jastrzębie ze zgodą na treningi grupowe.

10.05, 14:18 [AKTUALIZACJA]

Wigry Suwałki oraz Chrobry Głogów także otrzymały pozwolenie na treningi w grupach.

10.05, 13:50 [AKTUALIZACJA]

Warta Poznań również ze zgodą na grupowe treningi.

10.05, 10:25 [AKTUALIZACJA]

Kolejne zgody na treningi grupowe od 10 maja otrzymały: Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Sandecja Nowy Sącz oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała.

09.05, 14:56 [AKTUALIZACJA]

Puszcza Niepołomice również otrzymała zgodę na rozpoczęcie treningów.


W czwartek 7 maja wszystkie drużyny Fortuna 1. Ligi przeszły badania diagnostyczne-przesiewowe na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2. Jako pierwsze zgodę na treningi grupowe do 14 osób otrzymały Miedź Legnica i Stal Mielec. Oba te kluby nieco wcześniej przystąpiły do badań ze względu na grę w Totolotek Puchar Polski.

Zespół Medyczny PZPN w sobotę poinformował o kolejnych ekipach, które mogą od 9 maja wznowić przygotowania grupowe. Do tego grona należą: Zagłębie Sosnowiec, Chojniczanka Chojnice, GKS Tychy, Odra Opole oraz Stomil Olsztyn.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W komunikacie możemy przeczytać, iż Zespół Medyczny PZPN sukcesywnie będzie informować o kolejnych zgodach. W przypadku stwierdzenia wyniku pozytywnego lub niejednoznacznego, odpowiednie osoby są kierowane do dalszej diagnostyki.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO