Trzy pozytywne testy na koronawirusa w Realu Betis
10.05.2020

Hiszpańskie ekipy przygotowują się do wznowienia rozgrywek w LaLiga. Na pewne przeszkody napotkała się ekipa Realu Betis. Według doniesień mediów z Półwyspu Iberyjskiego, we wspomnianym klubie pojawiły się trzy przypadki zakażenia koronawirusem wśród piłkarzy.

Władze LaLigi mają nadzieję, że uda się wznowić i dokończyć sezon. Jak zdradził Javier Aguirre, menedżer Leganes, rywalizacja w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii ma wrócić 20 czerwca. Koniec kampanii nastąpiłby natomiast 26 lipca.

Na poważne problemy natknął się Real Betis. Według informacji “El Larguero”, trzech graczy z tego zespołu jest zakażonych koronawirusem. Dwóch z nich nie ma objawów choroby. Wszyscy oczywiście zostali skierowani na dwutygodniową kwarantannę.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

O ile jeden przypadek w drużynie można jeszcze traktować, jako margines dopuszczenia, to pozytywne testy trzech zawodników mogą już sprawić problemy. Real Betis jest obecnie na dwunastym miejscu w tabeli z przewagą ośmiu punktów nad strefą spadkową.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO