Milan dementuje doniesienia w sprawie pozytywnych testów w drużynie!
10.05.2020

Włoskie zespoły mają nadzieję, że uda się dokończyć sezon w Serie A. W związku z tym, poszczególne drużyny wracają do treningów. Intensywne przygotowania zahamowały zakażenia w kilku ekipach. Media sugerowały, że pozytywne testy pojawiły się także w Milanie. Doniesienia zdementował klub z Mediolanu.

Przypadek w Torino, a także zakażenia w Sampdorii i Fiorentinie powodują, że pojawia się coraz więcej niewiadomych w sprawie wznowienia rozgrywek. Osoby sceptycznie podchodzące do dokończenia sezonu mają poważne argumenty, by apelować o finisz rozgrywek.

Niektóre źródła z Półwyspu Apenińskiego informowały, że w Milanie także pojawiły się nowe przypadki zakażenia. Sytuację sprostował Milan w specjalnym komunikacie – AC Milan potwierdza, że na podstawie wszystkich dotychczasowych testów przeprowadzonych na zawodnikach pierwszej drużyny i personelu nie stwierdzono pozytywnych wyników na koronawirusa.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Klub z Mediolanu kontynuuje zatem indywidualne przygotowania w ośrodku treningowym.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO