Katarzyna Kiedrzynek po siedmiu latach żegna się z PSG!
10.05.2020

Katarzyna Kiedrzynek kończy swoją wieloletnią przygodę z PSG. Bramkarka francuskiej ekipy poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że opuści zespół ze stolicy kraju po wygaśnięciu umowy. Kontrakt ważny jest do końca czerwca. 

Do PSG Katarzyna Kiedrzynek trafiła w 2013 roku z Górnika Łęczna. Razem z zespołem Polka dwukrotnie grała w finale Ligi Mistrzyń w sezonach 2014/2015 oraz 2016/2017. W obu przypadkach nie udało się paryskiej ekipie wygrać ostatecznego starcia. Kiedrzynek była jednak wybierana do drużyny sezonu LM według UEFA.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Po tym, jak kontrakt bramkarki przestanie obowiązywać, 29-latka opuści klub. O tej istotnej decyzji Katarzyna Kiedrzynek poinformowała na Twitterze – Po siedmiu niesamowitych sezonach ogłaszam, że tego lata opuszczam PSG. Żałuję, że nie mogę tego powiedzieć na boisku, dlatego nagrałam specjalny materiał. 

Polka udostępniła specjalne wideo, w którym opowiada o swojej przygodzie w PSG. Na ten moment nie wiadomo, gdzie trafi bramkarka.

Fot. YouTube/Katarzyna Kiedrzynek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO