LaLiga informuje o pięciu przypadkach w hiszpańskiej piłce!
10.05.2020

O pięciu przypadkach w dwóch czołowych hiszpańskich ligach poinformowała La Liga. W komunikacie możemy przeczytać, że wszyscy zawodnicy przechodzą chorobę bezobjawowo oraz są w końcowej fazie zakażenia. Tym samym, etap wznowienia rozgrywek nie jest zagrożony.

Już w sobotni wieczór “El Larguero” donosiło o trzech przypadkach w Realu Betis. Nie wiadomo, czy informacje hiszpańskiego źródła są pewne. Faktem jest natomiast, iż w LaLiga oraz LaLiga 2 wykryto pięć pozytywnych testów na koronawirusa.

Specjalny komunikat wydała bowiem w niedzielę sama LaLiga – Po ukończeniu testów wykryto kilka przypadków zakażeń na koronawirusa. Mowa konkretnie o zespołach z LaLiga oraz LaLiga 2. Pięciu zawodników z pozytywnymi testami przechodzi chorobę bezobjawowo. Co więcej, są już w końcowej fazie zakażenia.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Władze ligi mają nadzieję, ze uda się wznowić i dokończyć sezon. Plan zakłada, że zawodnicy wrócą do rywalizacji 20 czerwca. Koniec kampanii nastąpi natomiast 26 lipca.