Jens Lehmann został członkiem rady nadzorczej Herthy Berlin

Jens Lehmann został członkiem rady nadzorczej Herthy Berlin. Były golkiper Arsenalu będzie odpowiadać w klubie za sprawy sportowe.

Jens Lehmann jest dla niemieckiego futbolu ważną postacią. Ma na koncie 61 występów w reprezentacji i ma na koncie srebrny i brązowy medal Mistrzostw Świata. Poza tym był piłkarzem do 41. roku życia i występował w kilku utytułowanych zespołach. W ciągu swojej kariery zdobył mistrzostwa trzech krajów: Niemiec, Anglii i Włoch.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Po zakończeniu kariery był asystentem, trenera pierwszej drużyny. Najpierw w sezonie 2017/2018 pracował u boku Arsene’a Wengera w Arsenalu, a następnie u Manuela Bauma w Augsburgu. Z klubem ze Szwabii rozstał się w kwietniu ubiegłego roku.

Były bramkarz reprezentacji Niemiec w najbliższym czasie będzie jednak pełnić inną rolę. Jens Lehmann otrzymał posadę członka rady nadzorczej Herthy Berlin. Na stanowisku zastąpił Jürgena Klinsmanna, który w lutym pożegnał się z klubem. 50-latek będzie odpowiadać w Hercie za sprawy sportowe.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO