Kolejny klub dołączył do walki o Karbownika
14.05.2020

Powoli przyzwyczajamy się do sporej liczby klubów, które wykazują chęć zakupu Michała Karbownika. Tym razem do tej listy dołączył Besiktas. Czy klub z Turcji stać jednak na walkę z innymi europejskimi ekipami?

Długa lista chętnych na Karbownika

Nawet jeśli plotki związane z FC Barceloną niektórzy traktują z przymrużeniem oka, tak już doniesienia o Celtiku, Sevilli czy Realu Betis na pewno są dość poważne. O Karbownika bije się kilka klubów, a do tego grona należy doliczyć Besiktas.

Póki co oczywiście brakuje jakichkolwiek konkretów, a sam Karbownik ma zamiar niebawem podpisać nowy kontrakt z Legią. W ten sposób chciałby odwdzięczyć się właścicielom za podarowaną szansę i sprawić, że zespół z Warszawy otrzyma lepszą pozycję negocjacyjną z innymi drużynami.

Obecna umowa Karbownika wygasa już w przyszłym roku. Dzięki podpisaniu nowej umowy jego wartość będzie oscylowała w granicach 7-8,5 milionów euro. Z powodu pandemii nadal nie wiadomo, które kluby będą skłonne wydawać jakiekolwiek pieniądze na rynku.

Powrót do gry

Do tego czasu 19-latek będzie walczył o transfer na boiskach ekstraklasy. Wznowienie rozgrywek planowane jest na 29 maja.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO