Lokomotiw Moskwa ma nowego trenera. Prowadził m.in. Partizan

Lokomotiw Moskwa, w którym występują Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus, będzie miał nowego trenera. Jurija Siomina zastąpił na stanowisku Marko Nikolić.

Legenda klubu odchodzi

Rosyjski trener prowadzi drużynę z Moskwy od czterech lat. Jego największym sukcesem z zespołem jest mistrzostwo Rosji w ubiegłym sezonie. W sumie jest to już jego czwarty pobyt w klubie jako szkoleniowca. Wcześniej prowadził m.in. reprezentacje Rosji i Nowej Zelandii oraz Anży Machaczkała.

Poznaliśmy następcę

Z końcem kontraktu, Jurij Siomin postanowił zakończył trenerską karierę. Jego następcą będzie Mario Nikolić, który prowadził wcześniej m.in. Partizan Belgrad i Videoton Szekesfehervar.

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie zarządu FC Lokomotiv. Wszyscy członkowie zarządu zaakceptowali Marko Nikolicia jako nowego trenera FC Lokomotiv. Przejmie obowiązki 1 czerwca 2020 r. Życzymy sukcesów i niezapomnianych zwycięstw w naszym klubie! – napisał klub w oficjalnym komunikacie.

Lokomotiw bez szans na mistrzostwo?

Po 22. kolejkach Lokomotiw zajmuje 3. miejsce w rosyjskiej Premier Lidze. Liderem rozgrywek jest w tej chwili Zenit Sankt Petersburg, który zgromadził 50 punktów. Zespół Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa ma na koncie dziewięć oczek mniej.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO