Piłkarz Werderu poddany kwarantannie. Zakażona jest jego córka!
16.05.2020

Jako pierwsza z topowych lig w Europie rozgrywki wznawia Bundesliga. Już w ten weekend, niemieckie zespoły będą walczyć o punkty. Bez jednego ze swoich graczy musi radzić sobie Werder Brema. Piłkarz tego klubu został poddany kwarantannie po tym, jak u członka rodziny wykryto koronawirusa.

Pojedyncze przypadki pozytywnych testów u piłkarzy lub bliskich zawodników nie paraliżują rozgrywek w Bundeslidze. Tacy gracze trafiają bowiem do domowej kwarantanny, natomiast drużyna piłkarza może kontynuować treningi.

Piłkarz Werderu odizolowany

Jak poinformował Werder Brema za pośrednictwem swoich mediów, jednego z zawodników został objęty dwutygodniową kwarantanną, po tym, jak u bliskiej osoby gracza wykryto koronawirusa. Sam przedstawiciel niemieckiej ekipy uzyskał wynik negatywny.

Według informacji “Bilda”, tym piłkarzem jest Claudio Pizzaro, natomiast pozytywny test pojawił się u córki doświadczonego napastnika.

Drużyna może sobie poradzić

Nie jest to bardzo dotkliwa strata Werderu. Pizzaro w tym sezonie pełnił rolę rezerwowego. Co prawda snajper z Peru zagrał w piętnastu spotkaniach swojego zespołu, jednakże spędził na murawach Bundesligi zaledwie 200 minut.

W tym czasie 41-latkowi nie udało się wpisać na listę strzelców.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO