Piłkarz Lokomotiwu Moskwa z pozytywnym testem na koronawirusa!
17.05.2020

Liga rosyjska w porównaniu z większością europejskich rozgrywek nieco dłużej zwlekała z zawieszeniem zmagań. Wpływ na ten fakt miał m.in. brak zdiagnozowanych przypadków zakażeń wśród piłkarzy. Pierwszym zawodnikiem z potwierdzonym testem jest gracz Lokomotiwu Moskwa, Jefferson Farfan. 

Premier Liga rozgrywała swoje mecze do 16 marca. Ostatnią potyczką w lidze było starcie FC Tambow z Samara. Po tej rywalizacji podjęto decyzję, by zawiesić spotkania.  Po części, chęć dalszej rywalizacji nie mogła zaskakiwać. Cały czas w żadnym zespole nie zdiagnozowano bowiem pozytywnego testu.

Jefferson Farfan zakażony

W sobotę zespół Lokomotiwu Moskwa za pośrednictwem swoich mediów poinformował, iż w drużynie pojawił się pierwszy przypadek zakażenia. To peruwiański gracz, Jefferson Farfan. 35-latek czuje się całkiem dobrze.

To pierwszy pozytywny test nie tylko w ekipie z Moskwy, ale również w całej lidze rosyjskiej. Do tej pory nie zdiagnozowano zakażeń wśród innych graczy.

Reszta czuje się dobrze

Pozostali piłkarze Lokomotiwu czują się dobrze. Warto pamiętać, że w drużynie występują dwaj Polacy – Grzegorz Krychowiak oraz Maciej Rybus.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO