Michał Karbownik może podpisać nowy kontrakt. Co z transferem?
18.05.2020

Niewielu polskich zawodników wzbudza większe zainteresowanie, niż Michał Karbownik. Młody gracz Legii z przytupem rozpoczął swoją przygodę z ekstraklasą. Nic dziwnego, że 19-latek wzbudza zainteresowanie wielu europejskich ekip. Na temat sytuacji zawodnika wypowiedział się Dariusz Mioduski.

W rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy Michał Karbownik zadebiutował 25 września, wychodząc w wyjściowym składzie Legii na starcie z ŁKS-em. 19-latkowi w tym meczu udało się nawet zaliczyć asystę. Do tej pory, gracz warszawskiej ekipy rozegrał 19 spotkań w lidze, notując 6 asyst.

Nowy kontrakt Karbownika

W trakcie rozmowy z Łukaszem Olkowiczem na łamach “Przeglądu Sportowego”, Dariusz Mioduski na pytanie o nowy kontrakt Michała Karbownika odpowiedział jasno – Michał zasługuje na podwyżkę i nowy kontrakt. Spodziewam się, że podpiszemy umowę.

Kwestia umowy 19-latka jest bardzo istotna. Na ten moment Michał Karbownik ma zagwarantowany pobyt w zespole do końca czerwca 2021 roku.

Transfer cały czas możliwy

Ewentualny kontrakt nie oznacza jednak, że lewy defensor zostanie w Legii Warszawa o czym mówi sam Mioduski – Jeżeli będzie miał rzeczywistą możliwość wyjechania i transferu korzystnego dla niego i klubu, to znajdziemy rozwiązanie. Nie wiązałbym podpisania kontraktu z transferem.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO