Lokomotiw Moskwa pożegna się z ośmioma piłkarzami. Wśród nich Maciej Rybus?

Lokomotiw Moskwa może w najbliższym czasie czekać rewolucja. Zespół mistrza Rosji może opuścić nawet ośmiu piłkarzy. 

Zmiana trenera

W zespole Lokomotiwu Moskwa w najbliższym czasie dojdzie do zmiany trenera. Z klubem pożegna się Jurij Siomin, który jest uważany za legendę ze względu na wiele lat pracy z “Parowozami”. Jego miejsce zajmie serbski trener Marko Nikolić, który wcześniej pracował m.in. w Partizanie Belgrad i Videotonie Szekesfehervar.

Lokomotiw Moskwa czeka rewolucja?

Jak podają rosyjskie media, do wielu zmian może dojść również w zespole. Według doniesień “Czempionatu”, z klubu wkrótce może odejść ośmiu piłkarzy. Dotyczy to zarówno rezerwowych, jak i podstawowych zawodników.

To już pewne, że 30 czerwca, po wygaśnięciu umowy, z Lokomotiwem pożegna się Eder. Ponadto mówi się o tym, że braćmi Aleksiejem i Antonem Miranczukami interesuje się Sevilla.

Rybus odejdzie?

Czy rewolucja w składzie dotyczy również Polaków – Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa? O ile pierwszy raczej pozostanie w Moskwie, sytuacja drugiego nie jest pewna. 30-letniemu reprezentantowi Polski latem wygasa umowa z klubem. Według rosyjskich i tureckich mediów, piłkarz latem może zasilić Fenerbahce.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO