Legia Warszawa zainteresowana gwiazdą rumuńskiej ligi!
19.05.2020

Od pewnego czasu, Legia Warszawa bacznie obserwuje poczynania zawodnika Astry Giurgiu. Tym piłkarzem jest Denis Alibec. Jak informują media, 29-latka ciągle monitorują “Legioniści”. Sytuacja wywołana koronawirusem powoduje jednak, iż transfer w najbliższym oknie może być trudny do zrealizowania.

Denis Alibec to jeden z ciekawszych graczy ligi rumuńskiej. W sezonie 2019/2020, piłkarz rozgrywał swoją najlepszą kampanię w karierze. Alibec zdobył 10 goli oraz zaliczył 9 asyst w fazie zasadniczej. Grupę mistrzowską Denis rozpoczął od jednej bramki i jednego ostatniego podania do partnera z drużyny w dwóch meczach.

Legia cały czas monitoruje Denisa Alibeca

Po tym, jak Łukasz Gikiewicz na Twitterze poinformował o zainteresowaniu Legii 29-latkiem, Piotr Koźmiński z “Super Expressu” przyjrzał się całej sprawie. Według informacji tego dziennikarza, nie można wykluczyć transferu snajpera w najbliższym oknie.

Na przeszkodzie realizacji transakcji mogą stanąć wymagania Astry. Klub z Rumunii cały czas oczekuje za swojego gracza 1,5 miliona euro. Przy kryzysie w świecie piłki, Legia może sobie nie pozwolić na taki wydatek.

Podtrzymane zainteresowanie

Denis Alibec nie jest przypadkowym nazwiskiem na liście Legii. Warszawski zespół wykazywał zainteresowanie snajperem już w trakcie zimowego okna transferowego. Ciągła obserwacja tego gracza sugeruje, iż transfer w końcu może dojść do skutku. Obecny kontrakt 29-latka obowiązuje do końca sezonu 2020/2021.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO