Wiśniewski wyceniony przez Górnika. Konkretne zainteresowanie Polakiem
20.05.2020

Przemysław Wiśniewski od jakiegoś czasu jest jedną z ważniejszych postaci w Górniku Zabrze. 21-latek podczas obecnego sezonu opuścił zaledwie jednego spotkanie w lidze  w zespole Marcina Brosza. Polak prezentuje się naprawdę z dobrej strony, co zauważyły kluby zza granicy.

Wiśniewski opuści ekstraklasę?

Jeszcze przed zimowym okienkiem pojawiły się pierwsze doniesienia, że o Wiśniewskiego pyta Slavia Praga. Ostatecznie Górnik potrafił zatrzymać swojego zawodnika na jeszcze jedną rundę. Teraz zainteresowanie zawodnikiem jednak wzrosło.

Od jakiegoś czasu polskie jak i włoskie media informują o Hellas Verona. Sensacja obecnego sezonu Serie A posiada w swoim składzie dwóch Polaków – Pawła Dawidowicza i Mariusza Stępińskiego. Jednak ekipa z Zabrza nie ma zamiaru tak lekką ręką pozbywać się swojego wychowanka.

Zgodnie z doniesieniami „Przeglądu Sportowego”, Górnik wycenia obrońcę na 4 miliony euro. Klub chce zarobić podobne pieniądze jakie otrzymał na sprzedaży Szymona Żurkowskiego do Fiorentiny. Wówczas pomocnik został oddany za 3,7 miliona euro.

Wiśniewski w tym sezonie rozegrał 27 spotkań dla Górnika. Podczas dotychczasowej kampanii trafił dwie bramki.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO