OFICJALNIE: Manuel Neuer podpisał nowy kontrakt!
20.05.2020

Koniec ze spekulacjami. Manuel Neuer dalej będzie reprezentować barwy Bayernu. Niemiecki bramkarz porozumiał się z klubem, przedłużając swoją umowę. Kontrakt 34-latka zawarty został do 2023 roku.

W ostatnich miesiącach media poświęciły sporo czasu golkiperowi ekipy z Monachium. Manuel Neuer rzekomo niejednokrotnie sugerował, iż może po wielu latach opuścić Bayern. Wszystko za sprawą braku porozumienia z zarządem w sprawie umowy. Piłkarz oczekiwał podobno umowy obowiązującej do 2025 roku. Tym samym, Neuer na finiszu takiego kontraktu miałby 39 lat.

Neuer podpisał umowę

Przedstawicielom “Bawarczyków” udało się jednak przekonać zawodnika do własnej propozycji. Być może, wpływ na decyzję Maneula miała obecna sytuacja na świecie. Tak czy inaczej, jak poinformował klub za pośrednictwem swoich mediów, Niemiec podpisał nowy kontrakt.

Umowa obowiązywać będzie do 2023 roku. Na temat złożonego podpisu wypowiedział się sam zawodnik – Czuję się tutaj bardzo dobrze. Bayern to jeden z topowych zespołów w Europie.

Rywalizacja

Niezwykle ciekawie zapowiada się rywalizacja o miano pierwszego bramkarza w zespole “Bawarczyków”. Po sezonie 2019/2020 do klubu przyjdzie Alexander Nubel. 23-letni Niemiec, który jest pierwszym golkiperem Schalke z pewnością liczy na to, iż dostanie kilka szans w trakcie kolejnej kampanii.

 

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO