Bayern nie podjął jeszcze decyzji w sprawie Ivana Perisicia!
21.05.2020

Wkrótce rozstrzygnie się przyszłość Ivana Perisicia. Chorwacki zawodnik jest obecnie wypożyczony do Bayernu. Zespół z Monachium nie podjął jeszcze decyzji w sprawie wykupu Chorwata. Słowa przedstawiciela “Bawarczyków” sugerują, iż wszystko jest możliwe.

Bayern szukał wzmocnień w ofensywie podczas letniego okna transferowego w 2019 roku. Drużynie z Bundesligi nie udało się sprowadzić do klubu głównych targetów, dlatego ekipę zasilił Ivan Perisic na zasadzie wypożyczenia. Przez cały sezon, Chorwat rozegrał 16 spotkań w Bundeslidze, zdobywając 4 gole i zaliczając 5 asyst.

Bayern nie podjął decyzji

“Bawarczycy” mieli szansę dokonać w ostatnich czasie transferu definitywnego Perisicia za kwotę 20 milionów euro. Niemiecki zespół nie zdecydował się jednak na tę opcję. Jak się okazuje, bierna postawa przedstawicieli Bayernu nie oznacza, że transakcja ostatecznie nie dojdzie do skutku.

Jak wyjaśnił Karl-Heinz Rummenigge w rozmowie z “La Gazzetta dello Sport”, klub nie podjął konkretnej decyzji – Nie rozmawialiśmy jeszcze o tym. Perisic wraca dopiero po kontuzji stopy. Mam dobre relacje z Marottą, więc po kilku występach Ivana rozpoczniemy rozmowy. Każdy zawodnik chce znać swoją przyszłość. To nie jest jeszcze przesądzone.

Kontrakt z Interem

Ivan Perisic związany jest z Interem umową, która obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku. Antonio Conte nie widzi jednak miejsca dla Chorwata w swoim składzie. Dlatego też, zespół z Mediolanu chętnie wysłucha wszelkich ofert za 31-latka.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO