Paweł Jaroszyński wróci do Serie A? Otrzymał kilka zapytań

Paweł Jaroszyński ma za sobą udany czas w Salernitanie. W rozmowie dla “Przeglądu Sportowego” piłkarz wyznał, że ostatnio otrzymał kilka zapytań.

Udane wypożyczenie

Były młodzieżowy reprezentant Polski latem zamienił Chievo na Genoę. Klub zapłacił za niego 4 miliony euro. Trener Aurelio Andreazzoli nie widział jednak 25-latka w składzie, dlatego postanowił go wypożyczyć.

Paweł Jaroszyński trafił na rok do występującej w Serie B Salernitany. Szybko wywalczył miejsce w pierwszym składzie i od początku sezonu wystąpił w 27 meczach. Warto zwrócić uwagę, że piłkarz grał w zespole z Salerno na środku obrony, a nie tak jak dotychczas na jej lewej stronie.

Paweł Jaroszyński wróci do Serie A

W rozmowie dla “Przeglądu Sportowego”, Paweł Jaroszyński zdradził, że w ostatnim czasie otrzymał kilka ofert z wyższej ligi. Pytały o niego również zagraniczne kluby.

Nie ukrywam, że w ostatnim czasie moja marka mocno urosła. Dostaję wiele zapytań z różnych klubów, także z innych krajów. Na szczegóły jest w tym momencie zdecydowanie za wcześnie. Z prezesami Salernitany jeszcze nie rozmawiałem. Najważniejsze, że wokół mnie wytworzyło się jakieś pozytywne poruszenie – wyznał 25-latek na łamach “Przeglądu Sportowego”.

Możliwe jednak, że Salernitana wywalczy awans do najwyższej ligi. Zespół zajmuje w chwili obecnej 7. miejsce, które daje prawo do gry w barażach. Może po awansie klub zdecyduje się zatrzymać byłego piłkarza Cracovii w swoich szeregach?

Fot. Salernitana

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO