Milan ma dwóch kandydatów na wzmocnienie pozycji napastnika!
22.05.2020

Nadal pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość Zlatana Ibrahimovicia w Milanie. Niewykluczone, że Szwed pożegna się z zespołem po sezonie 2019/2020. Wydaje się, że nawet przy ewentualnej dalszej grze 38-latka w Milanie, klub potrzebuje wzmocnienia na pozycję napastnika. Zespół z Mediolanu ma dwóch kandydatów.

W styczniu za kwotę 24 milionów euro do Herthy Berlin przeniósł się Krzysztof Piątek. Miejsce Polaka w składzie nieco wcześniej zajął już Zlatan Ibrahimovic. Nie wiadomo jednak, czy Szwed zdecyduje się na pobyt w ekipie z Serie A podczas sezonu 2020/2021. W związku z tym, klub musi przygotować się na ewentualne wzmocnienie pozycji napastnika.

Milan ma dwóch kandydatów

Jak informuje m.in. Daniele Longo z “Calciomercato”, drużyna z Mediolanu ma dwóch kandydatów. Pierwszy z nich to Luka Jovic. W przypadku Serba, jedynym rozwiązaniem wydaje się wypożyczenie snajpera z Realu. Milan może mieć bowiem kłopoty, by spełnić żądania “Królewskich”.

Drugą opcją jest Myron Boadu, 19-letni napastnik z AZ Alkmaar. Holender ma za sobą bardzo dobry sezon. W 39 występach, piłkarz zdobył 20 goli oraz zaliczył 13 asyst.

Mino Raiola pomoże przy transferze?

Co ciekawe, przedstawicielem Myrona jest nie kto inny, a Mino Raiola. Słynny agent może zatem pomóc Milanowi w realizacji tej transakcji. Sam Boadu wyceniany jest na 20 milionów euro.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO