Havertz zabrał głos ws. przyszłości. “Nie chciałbym tego popsuć”
24.05.2020

Kai Havertz bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd Bundesligi po wznowieniu rozrywek. Niemiec w dwóch spotkaniach trafił aż cztery bramki i natychmiast nasiliły się plotki związane z jego transferem. Co na to sam zainteresowany i czy myśli już o zmianie zespołu?

Dobra forma Havertza

Z pewnością sympatycy nie tylko niemieckiego futbolu są zaskoczeni formą młodego zawodnika. Ustawiany w ostatnich spotkaniach jako fałszywa dziewiątka strzela jak na zawołanie, a w 2020 roku nie ma piłkarza, który operuje lepszymi statystykami w niemieckiej lidze.

Zarówno Chelsea, jak i Liverpool byli związani z transferem tego zawodnika, ale wszystko na to wskazuje, że Havertz zasili Bayern Monachium. Transfer może jednak zostać przesunięty na 2021 rok ze względu na obecny kryzys. Kai w zeszłym miesiącu stwierdził, że chciałby zrobić kolejny krok w swojej karierze. Wczoraj, po meczu w Mönchengladbach postanowił po raz kolejny zabrać głos w tej sprawie.

– Nie lubię oczywiście rozmawiać o spekulacjach w mediach. Koncentruję się na tym sezonie i zobaczę, co się następnie wydarzy. Jestem bardzo wdzięczny Bayerowi Leverkusen i nie chcę tego w żaden sposób popsuć.

Bez większego szumu

Wygląda więc na to, że Havertz nie ma ochoty na medialną szopkę. Jeśli już, to transfer zostanie raczej przeprowadzony po cichu.