Havertz zabrał głos ws. przyszłości. “Nie chciałbym tego popsuć”
24.05.2020

Kai Havertz bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd Bundesligi po wznowieniu rozrywek. Niemiec w dwóch spotkaniach trafił aż cztery bramki i natychmiast nasiliły się plotki związane z jego transferem. Co na to sam zainteresowany i czy myśli już o zmianie zespołu?

Dobra forma Havertza

Z pewnością sympatycy nie tylko niemieckiego futbolu są zaskoczeni formą młodego zawodnika. Ustawiany w ostatnich spotkaniach jako fałszywa dziewiątka strzela jak na zawołanie, a w 2020 roku nie ma piłkarza, który operuje lepszymi statystykami w niemieckiej lidze.

Zarówno Chelsea, jak i Liverpool byli związani z transferem tego zawodnika, ale wszystko na to wskazuje, że Havertz zasili Bayern Monachium. Transfer może jednak zostać przesunięty na 2021 rok ze względu na obecny kryzys. Kai w zeszłym miesiącu stwierdził, że chciałby zrobić kolejny krok w swojej karierze. Wczoraj, po meczu w Mönchengladbach postanowił po raz kolejny zabrać głos w tej sprawie.

– Nie lubię oczywiście rozmawiać o spekulacjach w mediach. Koncentruję się na tym sezonie i zobaczę, co się następnie wydarzy. Jestem bardzo wdzięczny Bayerowi Leverkusen i nie chcę tego w żaden sposób popsuć.

Bez większego szumu

Wygląda więc na to, że Havertz nie ma ochoty na medialną szopkę. Jeśli już, to transfer zostanie raczej przeprowadzony po cichu.

500PLN
brak kodu
Brak kodu