Wisła Płock z wirtualnymi biletami. Akcje zapowiedział Jakub Rzeźniczak
25.05.2020

Z powodu pandemii koronawirusa kibice mogą nie pojawić się na piłkarskich stadionach ekstraklasy nie tylko w tym sezonie, ale także i w następnym. Nic zatem dziwnego, że kluby szukają dochodów i organizują przeróżne eventy, dzięki którym kibice mogą wspomóc finansowo swoją ukochaną drużynę. Podobną akcje postanowiła zapoczątkować Wisła Płock.

#IdęNaWisłę

Akcja została nazwana #IdęNaWisłę. Dzięki niej fani „Nafciarzy” mogą dodać swoją cegiełkę do budowy klubu w tych trudnych czasach i kupić „wirtualny bilet”. Kosz jednej wejściówki kosztuje 5 zł, ale każdy z kibiców może nabyć nieograniczoną liczbę biletów.

Dodatkowo do zestawu możemy dodać wirtualną kiełbasę, piwo czy frytki – wszystko po 1 zł za sztukę. Jeśli zdecydujemy się pomóc Wiśle, to klub ma zamiar odwdzięczyć się unikalnym, wirtualnym biletem do wydruku. Z pewnością będzie to pamiątka dla najbardziej oddanych kibiców Wisły Płock. Cegiełki możemy kupić na oficjalnej stronie klubu.

Akcje zapowiedział na Twitterze między innymi Jakub Rzeźniczak, pięciokrotny mistrz Polski.

Bilety na dwa kolejne mecze

Na ten moment można nabyć wejściówki na dwa ostatnie domowe mecze w Płocku. Już 31 maja Wisła zmierzy się z Korona Kielce o 12:30, natomiast 10 czerwca zespół prowadzony przez Radosława Sobolewskiego czeka starcie ze Śląskiem Wrocław

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO