Bartosz Kieliba przedłużył kontrakt z Wartą Poznań

Bartosz Kieliba przedłużył umowę z Wartą Poznań. Piłkarz związał się z klubem do końca przyszłego sezonu.

Cztery lata w Poznaniu

Bartosz Kieliba od czterech lat występuje w barwach drużyny z Poznania. Przez ten czas wystąpił w 102 meczach, zdobywając pięć goli. Od początku sezonu 2019/2020 piłkarz pełni rolę kapitana drużyny i w obecnych rozgrywkach opuścił tylko jeden mecz – z powodu zawieszenia.

Warta przedłużyła kontrakt z kapitanem

Dotychczasowa umowa 29-letniego obrońcy wygasała z końcem sezonu. Klub zawarł jednak w kontrakcie opcję przedłużenia go o rok i postanowił ją wdrożyć. Obecna umowa piłkarza jest więc ważna do końca czerwca przyszłego roku.

Chcę tutaj zostać, bo czuję się częścią tego klubu. Nasza wspólna droga będzie trwała dalej i jestem z tego bardzo zadowolony.Wspinamy się razem po kolejnych sportowych szczeblach, ale nadal jesteśmy nienasyceni, nadal chcemy więcej i przy nadarzającej się okazji powalczymy o kolejny sukces. Czas pokaże, dokąd nas to zaprowadzi. – powiedział Bartosz Kieliba w oficjalnym komunikacie Warty Poznań.

Zespół Piotra Tworka wraca do walki o awans

W najbliższym spotkaniu I ligi “Warciarze” zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę. Kapitan zespołu jednak w nim nie zagra z powodu zawieszenia za kartki. Poznański zespół obecnie zajmuje 2. miejsce w rozgrywkach.

Fot. Warta Poznań

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO