Łukasz Trałka przedłużył o rok kontrakt z Wartą Poznań

Łukasz Trałka przedłużył kontrakt z Wartą Poznań. Jego umowa teraz wygasa z końcem przyszłego sezonu.

Dobre wejście do zespołu

Łukasz Trałka trafił do Warty w ostatnim letnim oknie transferowym. Wówczas piłkarz pozostawał bez klubu po wygaśnięciu umowy z Lechem. Choć w mediach krążyły plotki o tym, że pomocnik zasili Stomil Olsztyn, ostatecznie trafił do drużyny “Warciarzy”.

36-latek od samego początku przygody z Wartą, był jedną z jej kluczowych postaci. Od początku sezonu zagrał w 18 spotkaniach w I lidze i opuścił tylko jedno. Trałka ma na swoim koncie gola i asystę.

Warta przedłuża kontrakty

Dotychczasowa umowa siedmiokrotnego reprezentanta Polski wygasała z końcem obecnego sezonu. Warta Poznań skorzystała jednak z klauzuli przedłużającej umowę piłkarza o rok.

To druga decyzja o przedłużeniu kontraktu w Warcie Poznań jednego dnia. Wcześniej klub aktywował klauzulę w umowie kapitana drużyny, Bartosza Kieliby.

Zespół Piotra Tworka wraca do walki o awans

W najbliższym spotkaniu I ligi “Warciarze” zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę. Kapitan zespołu jednak w nim nie zagra z powodu zawieszenia za kartki. Poznański zespół obecnie zajmuje 2. miejsce w rozgrywkach.

Fot. YouTube

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO