Chrobry Głogów – GKS Bełchatów. Typy, kursy (5.06.2020)
05.06.2020

W ostatnim piątkowym meczu Fortuna 1. Ligi, Chrobry Głogów powalczy o trzy punkty na własnym obiekcie z GKS-em Bełchatów. Dla obu drużyn, ten mecz jest niezwykle ważny. Wszystko za sprawą sytuacji w tabeli. Zarówno Chrobry, jak i GKS walczą o utrzymanie.

Chrobry Głogów – GKS Bełchatów zapowiedź (piątek, godz. 20:30)

W zdecydowanie lepszych nastrojach do tego spotkania podchodzą gracze z Głogowa. Od trzech ligowych potyczek, podopieczni Ivana Djurdjevicia są niepokonani. Dzięki dobrym wynikom, Chrobry uzyskał trzypunktową przewagę nad strefą spadkową.

Nadal utrzymanie na zapleczu ekstraklasy nie jest jednak pewne. W związku z tym, gospodarze z pewnością będą chcieli sięgnąć po trzy punkty w piątkowym starciu. W szczególności, że GKS Bełchatów musi zmagać się z ogromnymi problemami.

Jak wiadomo, spółka PGE wycofała się ze sponsorowania klubu na poziomie strategicznym. Ten ruch spowodował poważne kłopoty finansowe drużyny. Wielu zawodników od dłuższego czasu nie otrzymuje pensji zgodnie z terminem.

Żeby tego było mało, klub opuścił Artur Derbin. Szkoleniowiec zespołu rozstał się z GKS-em za porozumieniem stron. Drużynę przejął Marcin Węglewski, który w ostatnich latach pełnił rolę dyrektora ds. sportowych, a także prowadził ekipę na poziomie juniorów.

Chrobry Głogów – GKS Bełchatów kursy bukmacherów

Faworytem tego starcia są gospodarze. Kurs na zwycięstwo ekipy Chrobry Głogów wynosi bowiem 2.04. Z kolei zarówno triumf gości, jak i remis oceniany jest przez bukmacherów na kurs 3.45.

Chrobry Głogów – GKS Bełchatów typy

Gracze z Głogowa powinni dołożyć wszelkich starań, by wygrać ten mecz. W związku z tym, pokusimy się o wytypowanie zwycięstwa gospodarzy w dwóch wariantach.

Chrobry Głogów – GKS Bełchatów| Typ: Chrobry Głogów wygra @ 2.04 BETFAN

Chrobry Głogów – GKS Bełchatów| Typ: Chrobry Głogów będzie wygrywa pierwszą połowę @ 2.77 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO