Adrian Łyszczarz podpisał nowy kontrakt. Na tym nie koniec działań Śląska Wrocław?
05.06.2020

O co najmniej trzy lata Adrian Łyszczarz przedłużył swój pobyt w Śląsku Wrocław. Młody zawodnik w czwartek podpisał nową umowę z zespołem. Na tym przedłużenia kontraktów w zespole PKO BP Ekstraklasy mogą się nie skończyć. W kolejce jest Robert Pich.

W ekstraklasie Adrian Łyszczarz zadebiutował już w trakcie sezonu 2016/2017. Ofensywny pomocnik zagrał w dwóch spotkaniach, wchodząc na murawę z ławki rezerwowych. W kolejnych rozgrywkach, Łyszczarz zanotował już 15 spotkań. Były to jednak występy w końcówkach rywalizacji, dlatego na boisku 20-latek spędził zaledwie 150 minut.

W 2018 roku piłkarz trafił na roczne wypożyczenie do GKS-u Katowice. Podczas obecnej kampanii zawodnik ponownie reprezentuje barwy Śląska. W trakcie rozgrywek, Łyszczarz zagrał w trzech meczach, zaliczając kilka minut.

Adrian Łyszczarz z nowym kontraktem

Klub pokłada duże nadzieje w kontekście 20-latka. Dlatego też, Łyszczarz podpisał w czwartek nową umowę, która będzie obowiązywać do 2023 roku. Dodatkowo w kontrakcie zawarto zapis, który umożliwia przedłużenie pobytu piłkarza w drużynie o kolejne dwa sezony.

Po złożeniu podpisu, zawodnik nie krył radości w rozmowie z oficjalną stroną klubu – Pochodzę z okolic Wrocławia, dlatego gra w Śląsku zawsze była dla mnie czymś szczególnym. Świetnie się tutaj czuję i mam wszystko, czego potrzebuję do dalszego rozwoju. Chcę nadal ciężko pracować i pomagać drużynie. Liczę, że damy naszym kibicom wiele powodów do radości.

Robert Pich będzie następny?

Jak informuje Gazeta Wrocławska, Robert Pich może być kolejnym zawodnikiem, który przedłuży swoją umowę. Obecny kontrakt gracza obowiązuje do końca czerwca tego roku. Pich wykazał jednak w ostatnim czasie chęć dalszej gry w zespole, dlatego nie można wykluczyć nowej umowy.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO