Borussia Dortmund – Hertha BSC. Typy, kursy (6.06.2020)
06.06.2020

Łukasz Piszczek kontra Krzysztof Piątek. To starcie można oznaczać tylko jedno. Borussia Dortmund będzie rywalizować z Herthą BSC. Jeszcze przed zawieszeniem rozgrywek taki mecz nie wzbudzałby większych emocji. Odmieniony zespół z Berlina spróbuje jednak sprawić niespodziankę. 

Borussia Dortmund – Hertha BSC zapowiedź (sobota, godz. 18:30)

Dla wielu ekspertów, koniec rywalizacji o mistrzostwo nastąpił 26 maja. W tym dniu gracze BVB przegrali na własnym obiekcie 0-1 z Bayernem Monachium. Porażka w Der Klassiker powoduje, iż strata podopiecznych Luciena Favre’a do lidera wynosi już siedem punktów.

W futbolu wszystko jest możliwe, dlatego Borussia z pewnością zamierza walczyć o każdy punkt. Po imponującym, wyjazdowym zwycięstwie 6-1 w starciu z Paderborn, tym razem do Dortmundu przyjedzie Hertha. Odmieniona Hertha.

Tuż przed zawieszeniem rozgrywek z wielkim trudem oglądało się zespół z Berlina na boisku. Bruno Labbadia szybko odmienił ekipę. Hertha prezentuje zdecydowanie bardziej atrakcyjny futbol, który okraszony jest dodatkowo sporą liczbą bramek. W czterech spotkaniach ekipa Krzysztofa Piątka zdobyła jedenaście bramek.

Lepiej wygląda także sytuacja Piątka. 24-latek po wznowieniu zmagań stracił miejsce w pierwszym składzie. Choć ta kwestia pozostaje niezmienna, to Piątek w końcu zdobył gola z gry. Od momentu powrotu ligi, Polak ma na swoim koncie dwa trafienia.

Borussia Dortmund – Hertha BSC kursy bukmacherów

Zdecydowanym faworytem meczu jest Borussia Dortmund. Na zwycięstwo gospodarzy bukmacherzy ustalili kurs 1.40. Remis w tym spotkaniu oceniany jest natomiast na kurs 5.20. Z kolei triumf Herthy oszacowano na kurs 7.10.

Borussia Dortmund – Hertha BSC typy

Gracze BVB mimo dobrej formy Herthy powinni poradzić sobie z przeciwnikami. Nie można jednak wykluczyć, że zawodnikom z Berlina uda się zdobyć minimum jedną bramkę. W związku z tym, celujemy w zwycięstwo gospodarzy i gole.

Borussia Dortmund – Hertha BSC | Typ: Borussia Dortmund wygra i obie drużyny strzelą golą @ 2.29 BETFAN 

Borussia Dortmund – Hertha BSC | Typ Vedad Ibisevic odda minimum jeden celny strzał @ 1.80 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!