Jagiellonia Białystok – Wisła Płock. Typy, kursy (6.06.2020)
06.06.2020

Sobotnie zmagania w ekstraklasie rozpoczniemy spotkaniem Jagiellonii Białystok z Wisłą Płock. Obie ekipy raczej nie mogą zaliczyć obecnego sezonu do udanych, ale ich celem nadal pozostaje walka o czołową ósemkę. To spotkanie w kontekście zapewnienia sobie tego miejsca może być kluczowe dla jednych jak i drugich. Kto zatem wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock zapowiedź (sobota, godz. 15:00)

Kibice z Białegostoku z pewnością czują niedosyt po obecnej kampanii. “Jaga” bowiem przyzwyczaiła do tego, że walczy o najwyższe cele, a obecnie pod dowództwem Iwajło Petewa klub zajmuje dopiero ósmą lokatę w ligowej tabeli. Mimo to w trzech ostatnich spotkaniach Jagiellonia zanotowała dobre rezultaty. Zwycięstwa z Cracovią, Śląskiem Wrocław i Pogonią sprawiły, że drużyna wraca na dobre tory.

Jagiellonia we wspomnianych spotkaniach być może nie wyglądała na dominującą drużynę, ale grała przede wszystkim skutecznie w defensywie. Zaledwie dwie bramki stracone w czterech ostatnich starciach pokazują, że Petew powoli poprawia defensywę.

Na drugim biegunie jest Wisła Płock, która zaliczyła zaledwie jedno zwycięstwo w dziewięciu ostatnich spotkaniach. Możemy się tylko zastanawiać, co wydarzyło się z drużyną, która w ubiegłym roku prowadziła w ligowej tabeli. Obecnie w Płocku mało kto o tym pamięta, a walka o utrzymanie będzie dla “Nafciarzy” jedynym celem na te rozgrywki.

To z pewnością ważne starcie dla rywali do miejsca o czołową ósemkę. Do końca rundy wiosennej pozostało tylko trzy spotkania. W lepszej sytuacji jest oczywiście Jagiellonia. Tym bardziej, że ich dzisiejsi rywale za tydzień zmierzą się ze Śląskiem Wrocław oraz Cracovią, a zdobycie kompletu punktów w tych starciach może być naprawdę trudne.

W poprzednim spotkaniu tych ekip górowała jednak Wisła. Podczas starcia w Płocku padł wynik 3:1 dla gospodarzy.

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock kursy bukmacherów

Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.74. Z kolei kurs na remis został wyceniony na 3.65, a na zwycięstwo Wisły 4.90.

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock typy

Jagiellonia już dziś może postawić pierwszy krok w stronę czołowej ósemki. Zwycięstwo da im względny spokój przed potyczkami z ŁKS-em i Piastem Gliwice. Stawiamy tutaj na zwycięstwo podopiecznych Petewa.

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock | Typ: Jagiellonia wygra  @ 1.74 BETFAN

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock | Typ: Jagiellonia wygra do zera @ 2.60 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO