Zagłębie Lubin – Lech Poznań. Transmisja LIVE, gdzie oglądać online?
06.06.2020

Lech po porażce z Legią na dobre stracił jakiekolwiek szanse na mistrzostwo Polski. Mimo to klub z Poznania nadal rywalizuje o europejskie puchary, a spotkanie z Zagłębiem, przy wczorajszym zwycięstwie Piasta, może okazać się kluczowe w walce o czołowe lokaty. 

Zagłębie Lubin – Lech Poznań gdzie oglądać

Zagłębie Lubin po wysokim zwycięstwie przeciwko Pogoni Szczecin, przystąpi do walki z Lechem nieco w lepszych humorach niż rywale. Podczas tego sezonu gracze Martina Saweli odnoszą zaskakująco dobre rezultaty przede wszystkim z ligową czołówką, co może nieco niepokoić Poznaniaków.

“Kolejorz” musi koniecznie zdobyć trzy punkty, aby liczyć się w walce o czołowe lokaty. Ich przewaga nad resztą stawki, a konkretnie nad ósmą Jagiellonią, wynosi raptem dwa oczka, więc nie ma zbyt wiele miejsca na potknięcia.

Czego oczekujemy po tym meczu? Przede wszystkim ciekawego i ofensywnego spotkania. To starcie może zapewnić nam wiele emocji oraz bramek. Oczy kibiców powinny być zwrócone między innymi na Bartosza Białka. Snajper “Miedziowych” rozgrywa kapitalną rundę wiosenną, a w 11 ostatnich spotkaniach trafił 6 bramek. Bramkarz Lecha przeciwko Legii potwierdził, że nie jest w najlepszej dyspozycji, dlatego 18-latek na pewno zechce to wykorzystać

Zagłębie Lubin – Lech Poznań gdzie oglądać?

Transmisję z tego spotkania przeprowadzi od 17:30 kanał Canal+Sport, Canal+Sport 3, Canal+4K. Mecz będzie także dostępny online na platformie nc+GO.

Zagłębie Lubin – Lech Poznań na żywo

Mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności na stadionie w Lubinie przy  ‎ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi już o 17;30.