LaLiga. Luis Suarez wraca do gry!
06.06.2020

Dla niektórych piłkarzy przerwa od rozgrywek była szansą, by wrócić do gry po poważnej kontuzji. W tym gronie był m.in. Luis Suarez. Napastnik Barcelony otrzymał zielone światło od sztabu medycznego. W związku z tym, Urugwajczyk może pojawić się w składzie “Dumy Katalonii”. 

Z powodu urazu kolana, Luis Suarez nie może grać od połowy stycznia. Gdy w mediach pojawiła się informacja na temat kontuzji 33-latka, okres rekonwalescencji oznaczał koniec sezonu dla doświadczonego snajpera.

Długa przerwa od rozgrywek pozwoliła Suarezowi wyleczyć uraz. Dlatego też, Urugwajczyk zaczął przygotowywać się do wznowienia zmagań w LaLiga.

Luis Suarez może grać

W sobotę FC Barcelona za pośrednictwem swoich mediów poinformowała, iż Luis Suarez otrzymał zielone światło od sztabu medycznego w sprawie powrotu na murawę.W związku z tym, 33-latek może pomóc “Dumie Katalonii” w ostatniej fazie sezonu.

Kluczowe wzmocnienie

Dla ekipy z Camp Nou dostępność Suareza jest praktycznie jak transfer. Urugwajczyk nie miał jeszcze okazji zagrać pod wodzą nowego szkoleniowca. Quique Setien z pewnością jednak skorzysta z usług napastnika, gdy tylko nadarzy się okazja.

W pierwszym meczu po przerwie, Barcelona zagra na wyjeździe z Mallorcą.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO