Raków Częstochowa – ŁKS Łódź. Typy, kursy (7.06.2020)
07.06.2020

Niedzielne mecze PKO BP Ekstraklasy rozpoczniemy od starcia Rakowa Częstochowa z ŁKS-em Łódź. Pełniący w tym spotkaniu rolę gospodarza, zawodnicy z Rakowa z pewnością spróbują wykorzystać remisy Górnika, Zagłębia oraz Jagiellonii, by zbliżyć się do czołowej ósemki. ŁKS z kolei postara się utrzymać nadzieję w kontekście dalszej gry w ekstraklasie.

Raków Częstochowa – ŁKS Łódź zapowiedź (niedziela, godz. 18:30)

Dwaj beniaminkowie, dwa kompletnie inne nastroje. Raków Częstochowa całkiem dobrze radzi sobie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zespół prowadzony przez Marka Papszuna zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli. Drużyna cały czas ma spore szansę, by znaleźć się w grupie mistrzowskiej po rundzie zasadniczej. Warunek jest jednak jeden. Klub musi zdobyć trzy punkty w rywalizacji ze zdecydowanie słabszym ŁKS-em.

W pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek, Raków walczył we Wrocławiu ze Śląskiem. Starcie obu drużyn zakończyło się wynikiem 1-1. Kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry gola dla gości strzelił Brown. Gospodarze zdołali jednak odpowiedzieć na finiszu. Bramkę z rzutu karnego zdobył wtedy Chrapek.

Cel Rakowa na niedzielne spotkanie jest jasny. Zdobyć komplet oczek, by zbliżyć się do ósmej Jagiellonii. Klub z Częstochowy traci na ten moment cztery punkty. Zwycięstwo z najgorszą drużyną w lidze jest zatem niezwykle istotne.

ŁKS natomiast zdaje sobie sprawę, w jakiej jest sytuacji. Wiele wskazuje na to, że po zakończeniu trzydziestej kolejki, ekipa z Łodzi będzie na ostatnim miejscu w tabeli. Po zmianie szkoleniowca, beniaminek rozegrał spotkanie z Górnikiem. Podopieczni Wojciecha Stawowego przegrali to starcie 0-1.

Każdy punkt dla ŁKS-u jest obecnie na wagę złota. Strata do trzynastej Wisły wynosi już bowiem jedenaście punktów. Stawowy musiałby zatem całkowicie odmienić drużynę, by zagwarantować zespołowi utrzymanie. Wydaje się to praktycznie niemożliwe.

Raków Częstochowa – ŁKS Łódź kursy bukmacherów

Niekwestionowanym faworytem tego spotkania jest Raków. Na zwycięstwo zespołu z Częstochowa bukmacherzy przygotowali kurs 1.89. Triumf ŁKS-u oceniany jest na 4.25. Jak natomiast prezentują się notowania na remis? Podział punktów w tym spotkaniu ustalano na kurs 3.45.

Raków Częstochowa – ŁKS Łódź typy

Wystawiony kurs na zespół z Częstochowy zachęca, by wytypować zwycięstwo Rakowa. Gracze Papszuna z pewnością dołożą wszelkich starań, by zbliżyć się do czołowej ósemki. Oczywiście, nie można zapominać, że ŁKS to zespół walczący o utrzymanie. Trudno jednak prognozować, by w starciu z Rakowem, drużyna z Łodzi powiększyła swój dorobek punktowy.

Raków Częstochowa – ŁKS Łódź | Typ: Raków wygra i powyżej 1.5 goli @ 2.19 BETFAN

Raków Częstochowa – ŁKS Łódź | Typ: Każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki @ 2.10 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!