Hubert Turski na dłużej w Pogoni. 17-latek podpisał trzyletni kontrakt

Hubert Turski podpisał nowy kontrakt z Pogonią Szczecin. Młody napastnik związał się umową z “Portowcami” na najbliższe trzy lata.

Solidne występy w Centralnej Lidze Juniorów

Hubert Turski jest wychowankiem Unii Dolice, z której trafił do akademii Pogoni Szczecin. 17-latek w ubiegłym sezonie dobrze spisywał w drużynie U-19, występującej w Centralnej Lidze Juniorów. W 14 meczach zdobył 10 goli i był najlepszym strzelcem swojego zespołu w młodzieżowych rozgrywkach.

Pierwsze mecze w ekstraklasie

Po wznowieniu ekstraklasy, Turski zadebiutował w pierwszej drużynie “Portowców, wchodząc na ostatnie pół godziny pojedynku z Zagłębiem Lubin. Piłkarz zagrał również w meczu z Cracovią i pozostawił po sobie dobrze wrażenie, angażując się w kilka akcji zespołu Kosty Runjaicia. Mimo siedemnastu lat, nie odstawał poziomem od starszych zawodników.

Zaufanie ze strony Runjaicia

Szczeciński klub wyraźnie stawia na Huberta Turskiego, czego dowodem jest nowy kontrakt piłkarza. 17-letni napastnik podpisał z Pogonią umowę do końca sezonu 2022/2023. Dotychczasowy kontrakt zawodnika wygasał z końcem czerwca 2021 roku.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO