Jeszcze dwa lata w Realu, a co potem? Ramos ma plan na dalszą karierę
09.06.2020

Sergio Ramos podczas ubiegłego lata zawzięcie walczył o przenosiny do Chin. Wówczas transfer Hiszpana zablokował Florentino Perez. Prezes „Los Blancos” zdaje sobie jednak sprawę z upływu lat i obrońca powoli wchodzi w decydujące lata swojej kariery. Między innymi dlatego spekulacje o odejściu kapitana nie robią już na nikim większego wrażenia.

Ramos chce odejść do MLS

Aktualny kontrakt Ramosa wygasa pod koniec następnego sezonu. Real ma w planach zaoferować mu nowe zobowiązanie o kolejny rok. Zgodnie z informacjami madryckiego dziennika „AS”, będzie to ostatni kontrakt tego zawodnika w stolicy Hiszpanii.

Co potem? Hiszpańskie media informują, że w wieku 36 lat zawodnik odejdzie do Stanów Zjednoczonych. Najpierw ma tam występować jako zawodnik, a następnie rozpocząć karierę trenerską.

Z pewnością dla Ramosa będzie to ciekawe doświadczenie. Póki co jednak reprezentant Hiszpanii ma do spełnienia cel w postaci wygrania mistrzostwa Hiszpanii i Ligi Mistrzów.

Spotkanie z Griezmannem

Co ciekawe, kilka dni temu podobny plan na dalszą karierę zdradził Antoine Griezmann. Francuz przyznał, że po mistrzostwach w Katarze chciałby zagrać w MLS. Kto wie, może zawodnicy Realu i Barcelony ponownie staną ze sobą w szranki już za ponad dwa lata – tym razem już w USA.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO