Lechia Gdańsk – Cracovia. Typy, kursy (9.06.2020)
09.06.2020

PKO BP Ekstraklasa nie zwalnia tempa. Już we wtorek zespoły będą rywalizować w ramach 29. kolejki, a zmagania w tej serii gier rozpoczną m.in. piłkarze Lechii oraz Cracovii. Obie drużyny nadal nie mają zagwarantowanego miejsca w grupie mistrzowskiej. Emocji nie powinno zatem zabraknąć.

Lechia Gdańsk – Cracovia zapowiedź (wtorek, 18:00)

Nie można odmówić zawodnikom Lechii Gdańsk waleczności w ostatnich dwóch kolejkach. W derbach Trójmiasta, podopieczni Piotra Stokowca rzutem na taśmę wyrwali zwycięstwo Arce, zdobywając najpierw gola na 3-3 w 88. minucie, a następnie przesądzając o losach meczu tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego.

W Zabrzu Lechia także miała ogromne kłopoty. Gdy Górnik w 66. minucie zdobył bramkę na 2-0, wydawało się, że gospodarze sięgną po trzy punkty. Świetne wejście z ławki zanotował jednak Łukasz Zwoliński, który strzelił dwa gole, gwarantując Lechii jeden punkt.

Zupełnie inaczej wygląda sprawa Cracovii. Można przypuszczać, że nie najlepiej wygląda  atmosfera w szatni drużyny. Od momentu wznowienia rozgrywek, krakowski zespół nie wygrał spotkania w lidze. Co więcej, nie zdobył nawet punktu. Biorąc zatem pod uwagę spotkania sprzed przerwy, mowa o serii sześciu porażek z rzędu w ekstraklasie.

Z klubu będącym na fotelu lidera, Cracovia nagle stała się drużyną zajmującą szóstą lokatę w lidze. Dodatkowo, zespół nie ma zagwarantowanego miejsca w grupie mistrzowskiej. Przy ogromnych problemach Cracovii, nie zdziwi raczej nikogo fakt, jeżeli gracze Probierza zakończą fazę zasadniczą na dziewiątej pozycji.

Lechia Gdańsk – Cracovia kursy bukmacherów

Nieznacznym faworytem tego starcia w oczach bukmacherów są gospodarze. Kurs na zwycięstwo Lechii wynosi bowiem 2.57. Triumf Cracovii oceniany jest na kurs 3.05. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.00.

Lechia Gdańsk – Cracovia typy

Lechia Gdańsk powinna poradzić sobie na własnym obiekcie z Cracovią. Oczywiście, seria porażek zespołu Probierza nie może wiecznie trwać. Trudno jednak wyobrazić sobie, by goście przy takiej formie wygrali w Gdańsku.

Lechia Gdańsk – Cracovia | Typ: zwycięstwo Lechii @ 2.57 BETFAN

Lechia Gdańsk – Cracovia | Typ: zwycięstwo Lechii i obie drużyny strzelą gola @ 5.40 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO