Wisła Płock – Śląsk Wrocław. Kursy, typy. (10.06.2020)

Wisła Płock zmierzy się na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław. Czy podopieczni Radosława Sobolewskiego zrobią krok do tego, aby trafić do grupy mistrzowskiej? A może Śląsk udowodni, że jeszcze jest w stanie powalczyć o grę w pucharach w przyszłym sezonie?

Wisła Płock – Śląsk Wrocław zapowiedź

Wznowienie rozgrywek nie jest udane dla podopiecznych Radosława Sobolewskiego. W pierwszej kolejce po powrocie Wisła wysoko przegrała u siebie z Koroną Kielce (1:4). Z kolei w starciu z Jagiellonią prowadziła już 2:0, aczkolwiek drużyna z Białegostoku ostatecznie wyrównała. Jeszcze niedawno “Nafciarze” byli w górnej ósemce. Teraz wciąż mają szanse na to, by zakończyć sezon w grupie mistrzowskiej, jednak obecnie są na 12. miejscu.

Śląsk Wrocław przez długi czas w tym sezonie wykazywał pucharowe aspiracje. To już niemal pewne, że zespół znajdzie się w górnej ósemce, aczkolwiek ostatnie mecze nie mogą go napawać optymizmem. Po powrocie ligi podopieczni Vitezslava Lavicki najpierw zremisowali u siebie z Rakowem, a potem przegrali na wyjeździe z Arką.

Można powiedzieć, że w tym spotkaniu trudno wskazać bezpośredniego faworyta. Głównie z tego powodu, że oba zespoły nie zachwycają po powrocie rozgrywek. Chociaż Śląsk ma aspiracje do gry w pucharach, a Wisła wciąż liczy na ósemkę, oba zespoły w ostatnim czasie nie mogą zrobić kroku do przodu.

Wisła Płock – Śląsk Wrocław kursy

Według bukmacherów, bliższy zdobycia trzech punktów jest Śląsk Wrocław (kurs 2.60). Szanse płocczan nie są jednak o wiele mniejsze (2.95). Tymczasem kurs na remis wynosi 3.05.

Wisła Płock – Śląsk Wrocław typy

Kluczowe w tym spotkaniu mogą się okazać stałe fragmenty gry. Wisła Płock ma w zespole eksperta w tej dziedzinie – Dominika Furmana, który może dziś zwiększyć dorobek bramkowy. Poza tym ostatnie mecze obu zespołów pokazały, że zarówno strzelają, jak i tracą gole. Może tak być również tym razem.

Wisła P. – Śląsk | Typ: Dominik Furman strzeli gola @4.60

Wisła P. – Śląsk | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.78

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO