Oficjalnie: Jarosław Klauzo prezesem Chojniczanki Chojnice

Jarosław Klauzo został nowym prezesem Chojniczanki Chojnice. Wcześniej, przez trzynaście lat, działacz sportowy pełnił funkcję wiceprezesa klubu.

Niespodziewane odejście Macieja Polasika

Do niedawna stanowisko prezesa klubu piastował Maciej Polasik. Po trzynastu latach zarządzania klubem, został dyrektorem szpitala w Chojnicach. Początkowo pełnił obie funkcje równocześnie, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, musiał bardziej skoncentrować się na szpitalu. Poza tym obecne ligowe obostrzenia nie pozwalałyby mu na pracę w Chojniczance.

Jarosław Klauzo nowym prezesem Chojniczanki

Następcą Macieja Polasika w został Jarosław Klauzo. Działacz nie jest postacią anonimową w klubie, gdyż przez ostatnie trzynaście lat pełnił funkcję wiceprezesa. Od samego początku pracy w Chojniczance mówił otwarcie o stawianiu na młodzież oraz budowaniu relacji z kibicami.

Chojniczanka traci coraz mniej do bezpiecznej lokaty

W tej chwili Chojniczanka zajmuje przedostatnie miejsce w Fortuna 1 lidze. Zespół zgromadził do tej pory 22 punkty w 24 meczach i traci trzy oczka do bezpiecznego miejsca. W najbliższej kolejce zespół zmierzy się na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO