Real Madryt rozegra domowe mecze na Wanda Metropolitano?

Real Madryt dokończy sezon na… Wanda Metropolitano? Prezes Atletico Madryt, Enrique Cerezo sam zaproponował takie rozwiązanie.

Real miał gra na Estadio Alfredo Di Stefano

Władze Realu Madryt podjęły do tej pory decyzję o tym, żeby zespół dokończył sezon na Estadio Alfredo Di Stefano. Taki ruch jest związany z modernizacją obiektu Estadio Santiago Bernabeu. Ponadto, mecz bez udziału kibiców na głównym stadionie mógłby generować większe straty finansowe.

Hiszpańskie władze w ostatnim czasie zaczęły jednak rozważać możliwość wpuszczenia kibiców na trybuny. Gra na obiekcie w Valdebebas w takiej sytuacji mogłaby być klubowi nie na rękę.

Stadion Atletico otwarty dla “Królewskich”?

Z propozycją pomocy wyszedł niespodziewanie prezes Atletico, Enrique Cerezo. Działacz stwierdził, że w razie potrzeby, Real mógłby rozgrywać swoje domowe mecze na Wanda Metropolitano.

Warto dodać, że nie byłby to pierwszy raz, gdy Real rozgrywałby swoje domowe spotkania na arenie Atletico. Po raz ostatni to miało miejsce w sezonie 1996/1997. W czasie przebudowy Estadio Santiago Bernabeu, “Królewscy” grali na Vicente Calderon.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO