Sevilla – Real Betis. Typy, kursy (11.06.2020)
11.06.2020

Wraca hiszpańska piłka! Co prawda już w środę rywalizowały zespoły w ramach rozgrywek LaLiga2, jednakże oczy kibiców są oczywiście skupione na najwyższej klasie rozgrywkowej. Restart sezonu LaLiga zainaugurują kluby z Sewilli, które w czwartkowy wieczór powalczą w derbach.

Sevilla – Real Betis zapowiedź (czwartek 22:00)

Trudno określić formę drużyn, skoro po raz ostatni zespoły wybiegły na murawę ponad trzy miesiące temu. Opierając się zatem na tabeli, można wywnioskować, iż niewątpliwym faworytem starcia są gospodarze. Sevilla bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie, co potwierdza trzecia pozycja w LaLiga. Zespół Lopeteguiego ma spore szanse, by zagwarantować sobie udział w Lidze Mistrzów podczas kolejnej kampanii.

Kolejnym krokiem w realizacji tego celu będzie z pewnością triumf w derbach Sewilli. Spoglądając jednak na ostatnie spotkania obu drużyn, Real Betis z pewnością nie złoży broni. W pięciu poprzednich potyczkach, dwukrotnie górą byli gracze Sevilli. Dwa razy wygrał także Betis. W jednym starciu ekipy podzieliły się punktami.

Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim liczba bramek, która padała w meczach. Aż w czterech z pięciu spotkań, kibice mogli obejrzeć minimum trzy trafienia w rywalizacji. Wielu sympatyków z pewnością bardzo dobrze pamięta rywalizację z 6 stycznia 2018 roku, gdy Betis wygrał na wyjeździe 5-3.

Sevilla – Real Betis kursy bukmacherów

Biorąc pod uwagę sytuacje w tabeli, a także fakt, iż Sevilla będzie gospodarzem czwartkowego starcia, nie mogą dziwić notowania bukmacherów. Faworytem tego starcia jest Sevilla, której zwycięstwo ustalono na kurs 1.89. Z kolei triumf gości ocenia się na kurs 4.05. W przypadku remisu mowa o kursie 3.55.

Sevilla – Real Betis typy

Choć trudno ocenić formę obu ekip po tak długim czasie, to derby Sewilli z reguły dostarczają mnóstwo emocji. Dlatego też, skłaniamy się w kierunku bramek, kartek oraz rzutów rożnych.

Sevilla – Real Betis | Typ: powyżej 1 bramki, powyżej 5 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych @ 2.45 BETFAN 

Sevilla – Real Betis | Typ: powyżej 2 bramek, powyżej 5 żółtych kartek, powyżej 10 rzutów rożnych @ 5.50 BETFAN 

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO