GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz. Typy, kursy (12.06.2020)
12.06.2020

Już w piątek rozpoczynamy zmagania 25. kolejki pierwszej ligi. GKS Jastrzębie podejmie na własnym obiekcie Sandecję Nowy Sącz. Jedni jak i drudzy nadal walczą o miejsce w czołowej szóstce. Kto zatem po dzisiejszym starciu przybliży się do tego celu?

GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz zapowiedź (17:40, piątek)

Trzeba przyznać, że obecny sezon pierwszej ligi jest naprawdę ciekawy. Drużyny walczące o awans do play-offów, a te zamieszane w walce o utrzymanie, dzieli niewielka różnica punktów. Dzięki temu niemalże wszystkie zespoły, oprócz czołówki, muszą mieć się na baczności.

Podobnie jest z GKS Jastrzębiem. O ile spadek podopiecznym Jarosława Skrobacza raczej nie grozi, tak walka o TOP 6 wydaje się raczej pewna. Strata do czołowej dwójki wydaje się już mało realna do odrobienia przy zachowaniu obecnej formy, więc niejako trzeba poszukać szczęścia w obecnym zestawieniu. Ekipa z Jastrzębia po przerwie zanotowała jedno zwycięstwo oraz porażkę z Wartą Poznań. Na boisku u gospodarzy zabraknie Marka Mroza oraz Dominika Szczęcha.

Z kolei Sandecja znajduje się dopiero na 10. lokacie, ale posiada zaledwie trzy punkty straty do Miedzi Legnica. Podobnie jak dzisiejsi przeciwnicy, po przerwie zdobyli trzy punkty, lecz ich rywale także notują wpadki. Zwycięstwo powinno przybliżyć ich do docelowego miejsca w tabeli. U gości zabraknie Grzegorza Barana, odbywającego karę zawieszenia za żółte kartki.

Damian Sylwestrzak poprowadzi ten mecz jako sędzia główny Asystentami będą Krzysztof Stępień i Daniel Szpila, a sędzią technicznym będzie Marek Opaliński.

GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz kursy bukmacherów

Faworytem tego spotkania według bukmacherów jest GKS Jastrzębie. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.22, na remis 3.25, natomiast na zwycięstwo Sandecji 3.20.

GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz typy

Faworytów upatrujemy tutaj w gospodarzach, którzy po wznowieniu rozgrywek zachowali swój dobry poziom. GKS zanotowało pechową porażkę z Wartą Poznań (bramka stracona w doliczonym czasie gry) i wygrało z Odrą Opole. Dziś spodziewamy się zwycięstwo zespołu z Jastrzębia i kilku bramek z ich strony.

GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz | Typ: GKS Jastrzębie wygra @ 2.22 BETFAN

GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz | Typ: GKS Jastrzębie strzeli powyżej 1,5 bramek @ 2.27 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO