Widzew Łódź – Legionovia Legionowo. Typy, kursy (13.06.2020)

Widzew Łódź w 25. kolejce drugiej ligi zagra z przedostatnią Legionovią. Czy podopieczni Marcina Kaczmarka się przełamią po nieudanych meczach? A może to zespół Bogdana Jóźwiaka dziś wywalczy trzy punkty?

Widzew Łódź – Legionovia Legionowo zapowiedź

Widzew wydawał się przed powrotem 2. ligi faworytem do awansu. Forma zespołu po restarcie rozgrywek pozostawia jednak wiele do życzenia względem tego, czego po niej oczekiwano. Najpierw podopieczni Marcina Kaczmarka przegrali ze Skrą Częstochowa na własnym stadionie 1:2. W kolejnym meczu nie spisali się lepiej – zremisowali na wyjeździe ze Stalą Rzeszów, która była stroną dominującą.

Legionovia obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w lidze, tracąc do bezpiecznej strefy aż 14 punktów. Zespół Bogdana Jóźwiaka jest jednym z głównych kandydatów do spadku, aczkolwiek po powrocie ligi umiał już zaskoczyć. Drużyna pokonała w Polkowicach Górnik 2:1, a następnie dzielnie walczyła z Elaną, ostatecznie przegrywając 1:2.

Mimo dwóch słabszych spotkań w ostatnim czasie, Widzew jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Legionovia może kilka razy postraszyć rywala, aczkolwiek raczej nie powinna zdobyć trzech punktów.

Widzew Łódź – Legionovia Legionowo kursy

Kurs na zwycięstwo Widzewa wynosi 1.22, tymczasem na triumf Legionovii aż 10.50. Z kolei remis bukmacherzy ocenili na 5:80.

Widzew Łódź – Legionovia Legionowo typy

Widzew jest zdecydowanym faworytem starcia, aczkolwiek Legionovia może go trochę postraszyć. Gol dla zespołu z Legionowa wydaje się realny.

Widzew – Legionovia | Typ: Legionovia strzeli gola @1.88

Widzew – Legionovia | Typ: Widzew wygra i obie drużyny strzelą @2.43

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO