Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin. Typy, kursy (14.06.2020)
14.06.2020

Zarówno Raków Częstochowa, jak i Zagłębie Lubin to ekipy, które do końca rywalizowały o miejsce w grupie mistrzowskiej. Obie drużyny zakończyły swoją misję fiaskiem. Który zespół wyjdzie bardziej zmobilizowany na ostatni mecz rundy zasadniczej?

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin zapowiedź (niedziela, 18:00)

Przypuszczano, że kwestia podziału grup rozstrzygnie się w 30. kolejce. Kilka ekip miało spore szanse, by załapać się do czołowej ósemki. Rezultaty z poprzedniej serii gier spowodowały jednak, sprawa grup mistrzowskiej i spadkowej jest już jasna.

Swoich sympatyków z pewnością rozczarowali gracze Rakowa Częstochowa. Beniaminek PKO BP Ekstraklasy miał spore szanse na miejsce w czołowej ósemce. W szczególności, że drużynie Marka Papszuna sprzyjał terminarz. W dwóch ostatnich meczach zespół rywalizował z ŁKS-em i Wisłą Kraków. Łącznie w tych potyczkach Raków zdobył zaledwie jeden punkt. Tym samym, klub z Częstochowy mógł zapomnieć o czołowej ósemce.

Matematyczne szanse na udział w grupie mistrzowskiej stracili także zawodnicy Zagłębia Lubin, remisując na własnym obiekcie z Koroną Kielce.

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin kursy bukmacherów

W oczach bukmacherów faworytem tego starcia jest Raków Częstochowa. Kurs na gospodarzy wynosi 2.24. Zwycięstwo gości z kolei oceniane jest na kurs 3.10. Remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.5.

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin typy

Trudno przewidzieć przebieg meczu. Oba zespoły miały walczyć w ostatniej kolejce o miejsce w czołowej ósemce, tymczasem spotkanie w Bełchatowie można określić mianem potyczki “o pietruszkę”.

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin | Typ: obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 1.80 @ BETFAN

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin | Typ: Powyżej 1 bramki i powyżej 8 rzutów rożnych 1.85 @ BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO