Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk. Typy, kursy (14.06.2020)

Pogoń Szczecin na własnym stadionie podejmie drużynę Lechii Gdańsk. Czy “Portowcy” udowodnią, że już zapomnieli o wysokiej porażce z Lechem? A może to zespół Piotra Stokowca udowodni, że jest w stanie walczyć o grę w europejskich pucharach?

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk zapowiedź

Zarówno Pogoń, jak i Lechia są już pewne występów w grupie mistrzowskiej PKO Ekstraklasy. Czy oba zespoły mogą się włączyć do walki o puchary? Różnice w tabeli są niewielkie, dlatego wygrana w bezpośrednim meczu jeszcze przed rozpoczęciem rundy zasadniczej może okazać się ważna dla dwóch drużyn.

Pogoń Szczecin w ostatnim czasie zmaga się z poważnymi problemami w ofensywie. To jest związane z brakiem skuteczności Michalisa Maniasa, na którego wciąż stawia Kosta Runjaić. Kluczem do zdobycia punktów “Portowców’ w ostatnim czasie była jednak postawa defensywy. Jeśli w obronie zdarzały się błędy, zespół wysoko przegrywał, czego dowodami są wysokie porażki z Zagłębiem (0:3) i Lechem (0:4).

Lechia bez wątpienia ma kim postraszyć w ataku, aczkolwiek obrona zespołu może sprawiać wrażenie niezdyscyplinowanej w ostatnim czasie. W poprzednich trzech meczach podopieczni Piotra Stokowca stracili osiem goli. Może ten mecz okaże się szansą na przełamanie dla nieskutecznych ostatnio “Portowców”?

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk kursy

Bukmacherzy dostrzegają większe szanse na zwycięstwo Pogoni (kurs 2.40). Z kolei kurs na triumf Lechii wynosi 2.97, a na remis 3.35.

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk typy

W ostatnim czasie w dobrej dyspozycji strzeleckiej jest Łukasz Zwoliński. Napastnik Lechii w trzech ostatnich meczach zdobył cztery gole. Może dziś przedłuży swoją udaną serię?

Wydaje się, że w tym meczu powinno paść kilka bramek. Nie ze względu na skuteczność obu drużyn, a na błędy w obronie. Możliwe, że remis i wynik poniżej trzech goli nie wchodzą dzisiaj w grę.

Pogoń – Lechia | Typ: Łukasz Zwoliński strzeli gola @2.57

Pogoń – Lechia | Typ: Remis lub poniżej 2,5 goli: Nie @2.09

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO