Jagiellonia Białystok. Pomocnik wypada z gry do końca sezonu
15.06.2020

Bartosz Kwiecień pod batutą Iwajło Petwa nie mógł do tej pory liczyć na występy w pierwszym składzie. Jak się okazuje ta sytuacja nie ulegnie zmianie w najbliższym czasie zmianie, ponieważ pomocnik nabawił się groźnego urazu stopy.

Koniec sezonu dla gracza Jagiellonii

Zgodnie z doniesieniami „Przeglądu Sportowego”, piłkarz doznał kontuzji po meczu z ŁKS-em. Przeciwko ekipie z Łodzi udało mu się rozegrać ponad 15 minut, ale to nie pozwoliło mu na występ przeciwko Piastowi Gliwice.

Najprawdopodobniej to oznacza koniec sezonu dla wychowanka Juventa Starachowice. W tym sezonie udało mu się rozegrać 14 spotkań dla „Jagi”.

Problemy ze zdrowiem

Problemy zdrowotne Bartosza trwają już od dłuższego czasu. W lutym zawodnik miał trafić na półroczne wypożyczenie do Korony Kielce, ale transakcja nie doszła do skutku z powodu nieudanych testów medycznych. Pojawiały się wówczas informacje, że Kwiecień ma problemy z nerkami.

Ostatecznie został jednak w klubie, ale u Petewa do tej pory zebrał raptem 59 minut. Trzeba przyznać, że jeśli zmiana trenera pomogła Jagiellonii, tak Kwiecień pod kątem swojej sytuacji raczej nie może być zadowolony.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO