Borussia Monchengladbach – Wolfsburg. Transmisja LIVE, gdzie oglądać online?
16.06.2020

Ostatnie wyniki osiągane przez Borussię Monchengladbach skomplikowały ich sytuację w ligowej tabeli. Na trzy kolejki do końca drużyna Marco Rose’a wypadła z TOP 4 i trudno będzie im wrócić do czołówki. 

Borussia Monchengladbach – Wolfsburg transmisja LIVE

Poniekąd “Źrebaki” mogą obwiniać wyłącznie siebie. Po powrocie do do gry zdobyli zaledwie 7 na 18 możliwych punktów. Wykorzystał to Bayer Leverkusen, który w ostatnich spotkaniach także nie zachwycał, ale udało im się przeskoczyć Borussię.

Tymczasem Wolfsburg przystąpi do tego spotkania chcąc zrobić kolejny krok w kierunku zapewnienia sobie szóstego miejsca, co pozwoli im awansować do następnej edycji Ligi Europy. U “Wilków” imponuje formą przede wszystkim Wout Weghorst. Holender w dwóch ostatnich spotkaniach trafił trzy bramki, a łącznie w tym sezonie zanotował już 18 goli we wszystkich rozgrywkach.

Z pewnością więcej do stracenia mają gospodarze, którzy przeciwko Bayernowi wyglądali naprawdę dobrze. Jeśli powtórzą ten występ z Wolfsburgiem, to szansa na zdobycie przez nich trzech punktów jest naprawdę duża.

Borussia Monchengladbach – Wolfsburg. Gdzie oglądać?

Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Canal+Sport. Spotkanie będzie dostępne także na platformie nc+GO.

Borussia Monchengladbach – Wolfsburg na żywo

Mecz odbędzie się w Monchengladbach na Stadion im Borussia-Park. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o 18:30.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO