Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie. Typy, kursy (16.06.2020)

Chrobry Głogów zmierzy się na własnym stadionie z GKS-em Jastrzębie. Czy podopieczni Jarosława Skrobacza poczynią kolejny krok do znalezienia się w czołowej szóstce? A może to zespół z Dolnego Śląska odskoczy strefie spadkowej?

Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie zapowiedź

Można powiedzieć, że runda wiosenna jest dla zespołu Ivana Djurdjevicia udana. Drużyna z Głogowa w 2020 roku wygrała trzy z pięciu meczów, poza tym raz zremisowała i raz przegrała. Do pierwszej porażki Chrobrego od dłuższego czasu doszło w ostatniej kolejce. Żelazna w ostatnim czasie defensywa nie powstrzymała Radomiaka, który ostatecznie wygrał 2:0.

Z kolei GKS Jastrzębia gra w kratkę, aczkolwiek skutecznie wykorzystuje potknięcia rywali. Dzięki temu zespół ze Śląska wciąż znajduje się na miejscu gwarantującym udział w barażach o ekstraklasę. W poprzedniej kolejce, w pojedynku z Sandecją, drużyna objęła prowadzenie w 28. minucie. Spotkanie zakończyło się jednak porażką 1:2 GKS-u.

Mimo różnicy dziewięciu miejsc w tabeli, zespoły dzieli zaledwie siedem punktów. W lepszej sytuacji w Fortuna 1. lidze jest zespół z Jastrzębia, aczkolwiek to Chrobry prezentuje się ostatnio lepiej, przynajmniej w defensywie.

Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie kursy

Bukmacherzy dają takie same szanse na zwycięstwo obu drużynom (kurs 2.72). Tymczasem remis oceniono na 2.98.

Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie typy

Oba zespoły często bazują na agresywnej grze i stąd można oczekiwać sporo kar indywidualnych. Warto dodać, że Chrobry na własnym stadionie ostatnimi czasy trafia do siatki w pierwszej połowie, w dodatku jako pierwsi. Może tym razem podopieczni powtórzą taki wynik?

Chrobry – Jastrzębie | Typ: Powyżej 4,5 żółtych kartek @2.30

Chrobry – Jastrzębie | Typ: 1. gol w pierwszej połowie: Chrobry @2.96

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO