Warta Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Typy, kursy (17.06.2020)

Warta Poznań zmierzy się na własnym stadionie z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Czy podopieczni Piotra Tworka zmażą plamę po ostatniej kolejce? A może to zespół Mariuza Lewandowskiego zbliży się do baraży?

Warta Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza zapowiedź

“Warciarze” wciąż znajdują się na drugim miejscu Fortuna 1. ligi. Po porażce z Odrą Opole przewaga poznańskiej drużyny nad trzecią Stalą Mielec zmalała do jednego punktu. Wygrana z Termalicą może sprawić, że zespół awansuje na pozycję lidera. Porażka w tym meczu oraz zwycięstwo Stali w trwającej kolejce może jednak doprowadzić do zmiany na czołowych miejscach na niekorzyść Warty.

Również Termalica ma za sobą niezbyt udane pojedynki. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego przegrali ostatnio z Podbeskidziem 0:1, a także zremisowali z Olimpią Grudziądz 3:3, tracąc prowadzenie w 90. minucie.

Poprzedni pojedynek obu zespołów zakończył się remisem 1:1. Wówczas Termalica prowadziła na własnym stadionie po golu Mateja Jelicia na początku drugiej połowie. W ostatnich minutach spotkania Warta wyrównała po golu Mateusza Kupczaka, notabene byłego piłkarza drużyny z Niecieczy. Może tym razem również zakończy się podziałem punktów.

Warta Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza kursy

Bukmacherzy oceniają większe szanse na wygraną Warty (kurs 2.32). Z kolei kurs na triumf Termaliki wynosi 3.10, natomiast na remis 3.20.

Warta Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza typy

Warta będzie próbowała zmazać plamę po porażce z Odrą Opole. To może oznaczać ofensywne nastawienie zespołu. Trudno jednak jednoznacznie wskazać zwycięstwo którejkolwiek z drużyn, patrząc na ich ostatnie występy. Może podział punktów w Grodzisku Wielkopolskim będzie możliwy?

Warta – Termalica | Typ: Remis @3.20

Warta – Termalica | Typ: Warta strzeli powyżej 1.5 goli @2.33

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!