AS Monaco ma nowego dyrektora sportowego!

17.06.2020

Bardzo ważne wzmocnienie dokonała ekipa AS Monaco. Funkcję dyrektora sportowego w klubie objął Paul Mitchell. 38-latek w ostatnim czasie pracował w grupie Red Bulla.

Zespół z Księstwa cały czas próbuje zbudować drużynę na poziomie kadry z mistrzowskiego sezonu. W ostatnim czasie Monaco nie było jednak w stanie nawiązać walki o czołową czwórkę, a co dopiero tytuł mistrzowski.

Paul Mitchell dyrektorem sportowym Monaco

W odpowiednim rozwoju klubu ma pomóc Paul Mitchell. Słynny skaut został w środę zaprezentowany jako nowy dyrektor sportowy zespołu. 38-latek wypowiedział się na temat swojej decyzji – Cieszę się, że przybyłem do Monaco. Chcę podziękować za wiarę w moje umiejętności. Nie zapominam także o Red Bullu, któremu wiele zawdzięczam. Jestem podekscytowany, że mogą rozpocząć pracę.

Chcę spotkać się z zespołem i zacząć działać. Zamierzam rozwinąć odpowiednio projekt, wdrażając swoją filozofię – zakończył Mitchell.

Słynne wzmocnienia

W przeszłości Paul Mitchell odpowiadał za takie transfery, jak przeprowadzka Sadio Mane do Southampton czy przenosiny Dele Alliego, Toby’ego Alderweirelda i Sona do Tottenhamu.