Real Madryt – Valencia. Transmisja LIVE, gdzie oglądać online?
18.06.2020

W ubiegłym tygodniu do gry wróciła La Liga. Pierwsze spotkanie po trzech miesiącach przerwy okazało się bardzo udane dla Realu Madryt. Dziś czeka ich jednak trudniejsza przeprawa. 

Real Madryt – Valencia transmisja LIVE

Ich rywalem będzie bowiem Valencia. “Los Blancos” podczas poprzedniego meczu pokonali Eibar 3:1 po bramkach Kroosa, Marcelo oraz Sergio Ramosa. Dla gości do siatki trafił Bigas. Tym razem otrzymają otrzymają trudniejsze zadanie. Valencia bowiem nadal walczy o Ligę Europy i dzisiejsze zwycięstwo pozwoliłoby im na awans na siódmą pozycję.

Podopieczni Zidane’a niejako znajdują się pod wielką presją. Zwycięstwo Barcelony z Leganes sprawia, że teraz to Real musi wykonać swój ruch i zapewnić sobie trzy punkty. W przeciwnym razie “Duma Katalonii” odskoczy na nieco większy dystans

Dla “Nietoperzy” to także ważne spotkanie. Podopieczni Celadesa mają za sobą mało udany sezon, a zakończenie rozgrywek na miejscu gwarantującym grę w europejskich pucharach będzie odbierane za pewien sukces. Dziś goście nie są oczywiście faworytami tego starcia, ale poprzednie spotkania obu tych ekip udowodniły, że piłkarze potrafią zapewnić kibicom wielkie widowisko.

Real Madryt – Valencia. Gdzie oglądać?

Transmisję z tego meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Spotkanie będzie dostępne także na platformie IPLA oraz nc+go.

Real Madryt – Valencia na żywo

Mecz odbędzie się w Madrycie bez udziału publiczności. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o 22:00..

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO