Wigry Suwałki – GKS Tychy. Typy, kursy (18.06.2020)

Wigry Suwałki zmierzą się na własnym stadionie z GKS-em Tychy. Czy podopieczni Pawła Crettiego odbiją się od ligowego dna? A może to tyszanie przezwyciężą kryzys?

Wigry Suwałki – GKS Tychy zapowiedź

Po wznowieniu rozgrywek Wigry nie zrobiły jeszcze żadnego kroku w kierunku utrzymania. Co więcej, zespół spadł na ostatnie miejsce w lidze po wygranej Chojniczanki z… GKS-em Tychy. W trzech ostatnich meczach podopieczni Pawła Crettiego zdobyli zaledwie jeden punkt, po remisie u siebie z Miedzią. Przegrywali najpierw z Termalicą, a potem z Puszczą minimalnymi różnicami bramek (kolejno 0:1 i 1:2).

W kryzysie znajduje się również GKS Tychy. Zespół, który przed rundą wiosenną był typowany do walki o awans, spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Najpierw pracę stracił Ryszard Tarasiewicz, a jego następca Ryszard Komornicki sam zrezygnował z prowadzenia drużyny. Tyszanie, podobnie jak ich rywale z Suwałk zgromadzili po wznowieniu ligi zaledwie punkt, w meczu z Zagłębiem Sosnowiec.

W ostatnich kolejkach oba zespoły spisywały się porównywalnie słabo, dlatego trudno wskazać faworyta bezpośredniego starcia. Bez wątpienia oba zespoły mają jednak o co walczyć, dlatego nie można się spodziewać tutaj jednostronnej rywalizacji.

Wigry Suwałki – GKS Tychy kursy

Bukmacherzy przewidują w tym pojedynku wygraną drużyny gości. Kurs na GKS Tychy wynosi bowiem 2.46. Szanse na wygraną Wigier są jednak niewiele mniejsze i oceniono je na 2.72. Z kolei kurs na remis w tym pojedynku wynosi 3.70

Wigry Suwałki – GKS Tychy typy

W trudniejszej sytuacji znajdują się Wigry, dlatego to właśnie ten zespół szybciej powinien zaatakować i zdobyć gola. Możliwe jednak, że obie drużyny zrobią krok w kierunku zmiany wyniku

Wigry – Tychy | Typ: Wigry zdobędą pierwszego gola @2.02

Wigry – Tychy | Typ: Obie drużyny strzelą gola @.1.57

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!