Górnik Zabrze – Korona Kielce. Typy, kursy (19.06.2020)
19.06.2020

Rozpoczynamy zmagania w dwóch grupach PKO BP Ekstraklasy. Jedna z nich, a dokładniej spadkowa wystartuje już w piątek. Górnik Zabrze podejmie na własnym obiekcie Koronę Kielce. Spotkanie obu ekipy będzie wyjątkowe, gdyż na stadionie gospodarzy pojawią się kibice!

Górnik Zabrze – Korona Kielce zapowiedź (piątek, 20:30)

Śląskie ekipy do ostatniej chwili czekały na zgodę Wojewody Śląskiego. Ostatecznie, decyzja dotycząca organizacji imprez masowych w tym zakresie została wygaszona, więc część sympatyków Górnika Zabrze, Piasta Gliwice, GKS-u Katowice, GKS-u Tychy i GKS-u Jastrzębie może pojawić na stadionie.

Już w piątkowy wieczór Górnik Zabrze rozegra mecz na własnym obiekcie z Koroną Kielce. Gospodarze mieli szanse na załapać się do czołowej ósemki. Podział punktów w meczach z Lechią oraz Piastem przekreślił tę możliwość.

Dlatego też, piłkarze Marcina Brosza rywalizują w grupie spadkowej. Zespół z Zabrza ma bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Różnica wynosi bowiem 11 punktów. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja Korony Kielce.

Drużyna walczy o utrzymanie. Do Wisły Kraków gracze Macieja Bartoszka tracą pięć oczek. Ekipa z Kielc z pewnością spróbuje zatem zbliżyć się do “Białej Gwiazdy”, a pomóc w tym może triumf nad Górnikiem.

Górnik Zabrze – Korona Kielce kursy bukmacherów

Faworytem starcia są oczywiście gospodarze. Kurs na zwycięstwo Górnika wynosi 1.90. Triumf Korony oceniany jest z kolei przez bukmacherów na kurs 4.00. Remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.60.

Górnik Zabrze – Korona Kielce typy

Górnik bardzo dobrze radzi sobie na własnym obiekcie. Wystarczy powiedzieć, że po raz ostatni zespół z Zabrza przegrał mecz u siebie 28 września. Trudno zatem spodziewać się, by Korona zdołała pokonać gospodarzy.

Górnik Zabrze – Korona Kielce | Typ: Zwycięstwo Górnika 1.90 @ BETFAN

Górnik Zabrze – Korona Kielce | Typ: Zwycięstwo Górnika i obie drużyny strzelą gola 3.55 @ BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO